Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Nowe Notowania Mobilne * * * * * * Nowe Notowania 4 MAX * * *
27 lipca 2017
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Analizy
Korporacje
IKZE
Columbus
WHSA
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Aktywacja hasła
Notowania 4 MAX
Notowania 3 MAX
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
62 362,29
0,63
17:15 26.07
 WIG20
2 360,26
0,81
17:15 26.07
 mWIG40
4 930,59
0,36
17:15 26.07
 sWIG80
15 686,91
0,23
17:15 26.07
 WIG30
2 745,02
0,72
17:15 26.07
 WIGdiv
1 197,30
0,55
17:15 26.07
 RESPECT
3 090,36
0,63
17:15 26.07
 WIG-Poland
63 605,33
0,63
17:15 26.07
Stan rynku
2017-07-26
227 (36%)
171 (27%)
227 (36%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 531 638 046
WIG20 1 229 782 159
mWIG40 185 390 333
sWIG80 96 076 765
SpółkaObrót [zł]
KGHM POLSKA MIEDZ SA 231 263 422
PZU 187 663 918
JASTRZEBSKA SPOLKA W 168 236 347
PKN ORLEN 124 912 622
PEKAO 96 738 704
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
STARFIT3,19+25,10
MMCPL3,72+21,57
EUROCASH34,59+4,38
PKNORLEN108,20+2,03
MBANK460,00-0,83
ASSECOPOL44,90-1,75
EFENERGII0,03-25,00
PIK0,23-28,13
DerywatKursZm. [%]
FW20U17202 359,00+0,51
FW40U174 868,00+0,58
FCIEU1760,80+1,33
OW20T1720500,41-61,32
Waluty
26.07.2017
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,8404 -0,37
EUR 4,2611 0,12
GBP 4,7722 0,28
USD 3,6661 0,39
Surowce
25.07.2017
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 944,751,77
cyna20 345,000,79
cynk2 841,252,08
miedz6 263,753,85
nikiel10 022,502,72
olow2 322,752,88
  Informacje DM
Nowe Notowania Mobilne
Nowe Notowania 4 MAX
26.07.2017
23:43NETIA SA (107/2017) Powiadomienie o transakcji na akcjach Netia S.A.
22:47Zysk Facebooka w II kwartale wyższy od oczekiwań
22:22DZIEŃ NA RYNKACH: Wzrosty na Wall Street, Fed nie zaskoczył inwestorów
21:16EBITDA Orange Polska w II kw. wyniosła 812 mln zł, 5 proc. powyżej oczekiwań (opis)
20:45Orange Polska straciło 717 tys. klientów usług komórkowych netto w II kw. (tabela)
20:38Sprzedaż porównywalna Biedronki wzrosła o 9,5 proc. w II kw. '17
20:37EBITDA Orange Polska w II kw. wyniosła 812 mln zł, 5 proc. powyżej oczekiwań
20:34Rafako ma list intencyjny z PFR; planuje też emisję z prawem poboru
20:25Wyniki Orange Polska w drugim kwartale 2017 vs. konsensus PAP (tabela)
20:24Bezrobocie na koniec roku może wynieść 6,8 proc. - Rafalska, MRPiPS
20:21Fed pozostawił stopę proc. bez zmian, redukcja bilansu "relatywnie niedługo" (opis)
20:19ORANGE POLSKA SA (16/2017) Wybrane dane finansowe i operacyjne dotyczące działalności Grupy Kapitałowej Orange Polska.
20:19ORANGE POLSKA SA (16/2017) Wybrane dane finansowe i operacyjne dotyczące działalności Grupy Kapitałowej Orange Polska.
20:18ORANGE POLSKA SA Raport okresowy półroczny za 2017 PSr
20:18ORANGE POLSKA SA Raport okresowy półroczny za 2017 PSr
20:11PBG SA (30/2017) Stanowisko Spółki dotyczące planowanego walnego
20:05Fed pozostawił stopy proc. bez zmian, redukcja sumy bilansowej "relatywnie niedługo"
20:03RAFAKO SA (26/2017) Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego
19:54RAFAKO SA (25/2017) Ujawnienie opóźnionej informacji poufnej w
19:47MACROLOGIC SA (31/2017) Ogłoszenie o zwołaniu walnego zgromadzenia
19:34ZAKŁADY URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH STĄPORKÓW SA (21/2017) Podsumowanie subskrypcji akcji serii C
19:33ERGIS SA (36/2017) Skup akcji własnych
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.