Nowy Jork
Londyn
Warszawa
17 sierpnia 2017
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Analizy
Korporacje
IKZE
Columbus
WHSA
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Aktywacja hasła
Notowania 4 MAX
Notowania 3 MAX
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
61 949,40
-0,85
17:15 17.08
 WIG20
2 353,18
-1,18
17:15 17.08
 mWIG40
4 866,26
-0,02
17:15 17.08
 sWIG80
15 373,42
-0,30
17:15 17.08
 WIG30
2 735,51
-0,98
17:15 17.08
 WIGdiv
1 203,84
-1,00
17:15 17.08
 RESPECT
3 083,55
-0,90
17:15 17.08
 WIG-Poland
63 136,98
-0,89
17:15 17.08
Stan rynku
2017-08-17
188 (30%)
152 (25%)
279 (45%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 538 015 068
WIG20 1 111 207 199
mWIG40 212 147 303
sWIG80 68 899 845
SpółkaObrót [zł]
PZU 185 599 432
KGHM POLSKA MIEDZ SA 136 067 171
PLAY COMMUNICATIONS 130 083 699
PKN ORLEN 108 208 842
PEKAO 83 053 584
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
RAJDY4X40,42+55,56
QUARKVENT0,66+17,86
LOTOS51,30+3,43
ORANGEPL5,68+1,07
KGHM120,35-2,15
PEKAO124,85-2,38
GEOTREKK0,08-20,00
FACHOWCY0,79-22,55
DerywatKursZm. [%]
FW20U17202 350,00-1,43
FW40U174 788,000,00
FCIEU1761,38-0,24
OW20T1722000,05-83,33
Waluty
17.08.2017
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,7569 0,44
EUR 4,2541 -0,43
GBP 4,6738 -0,49
USD 3,6258 -0,49
Surowce
16.08.2017
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium2 086,501,79
cyna20 047,500,41
cynk3 115,505,44
miedz6 529,002,60
nikiel10 722,503,75
olow2 512,255,68
  Informacje DM
Nowe Notowania Mobilne
Nowe Notowania 4 MAX
17.08.2017
22:53ZAKŁADY URZĄDZEŃ KOMPUTEROWYCH ELZAB SA Raport okresowy półroczny za 2017 PSr
22:22SYGNITY SA (72/2017) Uchwały podjęte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Sygnity S.A. w dniu 17 sierpnia 2017 roku
22:12DZIEŃ NA RYNKACH: Mocne spadki na Wall Street, rosną obawy o sytuację w Białym Domu
21:59PLAYWAY SA (60/2017) Podjęcie uchwały o podwyższeniu kapitału
21:43PLAYWAY SA (59/2017) Podjęcie uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie
21:38PGNiG chce dochodzić odszkodowania od byłych członków zarządu
21:30POLSKIE GÓRNICTWO NAFTOWE I GAZOWNICTWO SA (65/2017) Projekty uchwał
21:27POLSKIE GÓRNICTWO NAFTOWE I GAZOWNICTWO SA (64/2017) Zwołanie ZWZ PGNiG SA na dzień 13 września 2017 roku
21:23UNISERV-PIECBUD SA (5/2017) Zatwierdzenie Aneksu nr 1 do Prospektu Emisyjnego Uniserv-Piecbud S.A.
20:57Dane operacyjne JSW w II kw. '17 i wyniki finansowe wg segmentów działalności (tabela)
20:43Zysk netto JSW w II kw. wyniósł 566,2 mln zł wobec konsensusu 503,5 mln zł (opis)
20:08Zysk netto JSW w II kw. wyniósł 566,2 mln zł wobec konsensusu 503,5 mln zł zysku
19:54Wyniki JSW w II kw. '17 vs. konsensus PAP (tabela)
19:36Akcjonariusze Sygnity zdecydowali o podwyższeniu kapitału zakładowego o nie więcej niż 10 mln zł
19:13SYGNITY SA (71/2017) Decyzja Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia
19:13Wyniki operacyjne Tauronu w II kw.'17 oraz wynik EBITDA wg segmentów (tabela)
19:06Akcjonariusze Marvipolu w IV kwartale '17 podejmą uchwałę o podziale spółki
19:04Zysk netto Tauronu w I poł. '17 wyniósł 1.005 mln zł, a w II kw. 365 mln zł (opis)
18:37MON ws. publikacji Gazety Wyborczej (komunikat)
18:35Zysk EBITDA grupy KGHM w II kw. wyniósł 1,282 mld zł, zbliżony do oczekiwań (opis)
18:33Zysk netto Tauronu w I poł. '17 wyniósł 1.005 mln zł, zgodnie z wcześniejszymi szacunkami
18:27GPW zawiesiła obrót akcjami sześciu spółek
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.